Morava, rok 1930-1945 Olej na dřevě 54 x 66 cm Signováno vlevo dole Celkový rozměr 66 x 78 cm Výhled do krajiny za slunečného dne s cestou, loukami, borovicemi. Umělecký bílý a modrý rám.