#170

Bohumil Horyna
(1914 – 1981)

LETNÍ KRAJINA S BOROVICEMI

GOTTLIEB BERGHAUER ( 1910-1972 ) TÉŽ HORYNA BOHUMIL - LETNÍ KRAJINA S BOROVICEMI
#170

Bohumil Horyna
(1914 – 1981)

LETNÍ KRAJINA S BOROVICEMI

105 zobrazení
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
19. 5. 2022 19:00

Morava, rok 1930-1945 Olej na dřevě 54 x 66 cm Signováno vlevo dole Celkový rozměr 66 x 78 cm Výhled do krajiny za slunečného dne s cestou, loukami, borovicemi. Umělecký bílý a modrý rám.