#171

JOSEF HOMOLKA - POHLED Z VALDŠTEJNSKÉ ULICE NA PRAŽSKÝ HRAD

#171

68 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Československo 1930-1940 Olej na plátně fixovaném na kartonu 66 x 48 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 80 x 61 cm Malostranská ulice s postavami a výhledem na Pražský hrad, s dnešním sídlem Parlamentu České Republiky. Originální zlatohnědý rám.