Československo 1930-1940 Olej na plátně fixovaném na kartonu 66 x 48 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 80 x 61 cm Malostranská ulice s postavami a výhledem na Pražský hrad, s dnešním sídlem Parlamentu České Republiky. Originální zlatohnědý rám.