Československo 1920-1935 Olej na kartonu 35 x 50 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 38,5 x 53,5 cm Zimní krajina s chalupou, sněhem na louce, stromy a barevnou oblohou. Vzadu na kartonu razítko malíře. Stříbrný původní rám s reliéfními linkami.