#185

Václav František Ulšmíd
(1903 – 1985)

CHLAPEC U POTOKA

VÁCLAV FRANTIŠEK ULŠMÍD ( 1903-1985 ) - CHLAPEC U POTOKA
#185

Václav František Ulšmíd
(1903 – 1985)

CHLAPEC U POTOKA

1 limit
118 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
19. 5. 2022 19:00

Československo, rok 1946 Olej na lepence 30 x 39 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 39 x 48 cm Figurální motiv sedícího pasáčka, s proutkem v ruce, na kameni v potoce. Opodál na okraji vody stojí husy. Vzadu na kartonu originální papírový štítek s potvrzením a popisem obrazu psané ruku malíře. Zlatý rám.