#222

Josef Matěj Navrátil
(1798 – 1865)

PARTIE BEI KLEMENSDORF

JOSEF MATĚJ NAVRÁTIL ( 1798 - 1865 ) - PARTIE BEI KLEMENSDORF
#222

Josef Matěj Navrátil
(1798 – 1865)

PARTIE BEI KLEMENSDORF

Mimořádná nabídka sběratelských obrazů
1 limit
626 zobrazení
490 000 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
19. 5. 2022 19:00

Střední Evropa 1845 - 1855 Olej na dřevě 24,5 x 31,5 cm Signováno vpravo dole Jos. Nawratil Celkový rozměr 38 x 45 cm Období a styl romantismus, biedermeier Žánrový výjev s postavami v horské krajině s chatou, stromy, balvany a mračny. Originální plátkovým zlatem zlacený rám, zdobený reliéfními rokokovými ornamenty. Znamenitá ukázka mistrovské malby našeho význačného malíře 19. století. Obraz vynikající kvality a galerijní hodnoty. Vzadu na dolní části rámu dobový přípis : PARTHIE BEI KLEMENSDORF BEI ....dále nečitelné.