#115

Adolf Wenig
(1912)

Natáčení ve filmovém ateliéru

Adolf Wenig (28. 4. 1912 - 11 .5. 1980) - Natáčení ve filmovém ateliéru
#115

Adolf Wenig
(1912)

Natáčení ve filmovém ateliéru

268 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Československo - r. 1939 olej na plátně signováno vpravo nahoře s datací 39 původní barevný rám zdobený dekorativním pásem s ornamentem vejcovce velký obraz s motivem natáčení filmové scény v ateliéru. Celkový rozměr 80,5 x 134 cm.