vyvolávací cena: 10 000 CZK

115. Adolf Wenig (28. 4. 1912 - 11 .5. 1980) - Natáčení ve filmovém ateliéru

Československo - r. 1939 olej na plátně signováno vpravo nahoře s datací 39 původní barevný rám zdobený dekorativním pásem s ornamentem vejcovce velký obraz s motivem natáčení filmové scény v ateliéru. Celkový rozměr 80,5 x 134 cm.