vyvolávací cena: 4 500 CZK

122. František Max (1895-1969) - Letní krajina

Československo olej na kartonu 50,5 x 64,5 cm signováno vpravo dole zlatý reliéfně zdobený rám francouzského typu 68 x 82 cm