#124

Vinš K. - Moře se skalisky

Vinš K. - Moře se skalisky
Vinš K. - Moře se skalisky
Vinš K. - Moře se skalisky
Vinš K. - Moře se skalisky
Vinš K. - Moře se skalisky
Vinš K. - Moře se skalisky
Vinš K. - Moře se skalisky
#124

Vinš K. - Moře se skalisky

225 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Československo 1930-1950 olej na kartonu 41 x 71 cm signováno vpravo dole stylový profilovaný hnědý a zlacený rám se sametovou vnitřní lištou 60 x 90 cm