vyvolávací cena: 3 000 CZK

124. Vinš K. - Moře se skalisky

Československo 1930-1950 olej na kartonu 41 x 71 cm signováno vpravo dole stylový profilovaný hnědý a zlacený rám se sametovou vnitřní lištou 60 x 90 cm