vyvolávací cena: 4 000 CZK

128. Matěj František Skula (24. 2. 1891 - 17. 3. 1977) - Cesta u Strže na okraji lesa

Československo olej na plátně fixovaném na kartonu 24 x 31,5 cm. Celkový rozměr 33 x 41 cm. Signováno vpravo dole. Originální zlatý rám zdobený reliéfními ornamenty v rozích