#128

František M. Skula
(1891 – 1977)

Cesta u Strže na okraji lesa

Matěj František Skula (24. 2. 1891 - 17. 3. 1977) - Cesta u Strže na okraji lesa
#128

František M. Skula
(1891 – 1977)

Cesta u Strže na okraji lesa

291 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Československo olej na plátně fixovaném na kartonu 24 x 31,5 cm. Celkový rozměr 33 x 41 cm. Signováno vpravo dole. Originální zlatý rám zdobený reliéfními ornamenty v rozích