#133

Josef Jaroš
(1909)

oboustranně malovaný velký obraz: Koupání, Mladá rodina s dítětem

Josef Jaroš (11. 3. 1909 - ?) - oboustranně malovaný velký obraz: Koupání, Mladá rodina s dítětem
#133

Josef Jaroš
(1909)

313 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

olej na plátně 96 x 121 cm signováno a datováno dole velké reprezentativní plátno žáka Jakuba Obrovského a Josefa Jindřicha Loukoty originální stříbrnozlatý původní rám 111 x 135 cm vzadu razítka z významné umělecké sbírky (30. 4. 1871 - 13. 3. 1954) na čelní straně námět koupajících se nahých dívek s chlapcem na zadní straně námět obnažené mladé ženy s batoletem sázející květiny, v pozadí s mužem sázejícím kvetoucí strom