prodáno za: 2 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

141. Josef Gabriel (1902-1970) Kubistické zátiší s květinou

Československo cca 1930 barevný linoryt paspartováno a rámováno celkový rozměr 34 cm x 28,5 cm signováno tužkou vpravo dole

*****7 2 000 CZK 08. 12. 2021 18:52:02