#141

Josef Gabriel (1902-1970) Kubistické zátiší s květinou

#141

217 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
8. 12. 2021 19:00

Československo cca 1930 barevný linoryt paspartováno a rámováno celkový rozměr 34 cm x 28,5 cm signováno tužkou vpravo dole