Čechy, Loket 1833-1873 bílý, malovaný, zlacený porcelán dekorativní talíř středního rozměru, zdobený reliéfním okrajem s rozvilinami a zbytky zlacení na čelní straně tři barevné malované kytice květin značeno zespodu: vtlačený Loket, trojčíslí a dvoučíslí průměr 21 cm