prodáno za: 700 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

22. Zlacený talíř s ručně malovanými květinami - Loket

Čechy, Loket 1833-1873 bílý, malovaný, zlacený porcelán dekorativní talíř středního rozměru, zdobený reliéfním okrajem s rozvilinami a zbytky zlacení na čelní straně tři barevné malované kytice květin značeno zespodu: vtlačený Loket, trojčíslí a dvoučíslí průměr 21 cm

*****9 700 CZK 08. 12. 2021 18:13:15