#22

Zlacený talíř s ručně malovanými květinami - Loket

#22

Porcelain
309 zobrazení
Vyvolávací cena: 300 Kč
8. 12. 2021 19:00

Čechy, Loket 1833-1873 bílý, malovaný, zlacený porcelán dekorativní talíř středního rozměru, zdobený reliéfním okrajem s rozvilinami a zbytky zlacení na čelní straně tři barevné malované kytice květin značeno zespodu: vtlačený Loket, trojčíslí a dvoučíslí průměr 21 cm