#28

Dózička se šlechticem

Dózička se šlechticem
Dózička se šlechticem
Dózička se šlechticem
Dózička se šlechticem
Dózička se šlechticem
Dózička se šlechticem
Dózička se šlechticem
#28

Dózička se šlechticem

Porcelain
254 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Čechy 1850-1890 bílý, malovaný, zlacený porcelán období a styl biedermeier víčko s motivem sedícího mladého muže v barevném rokokovém oblečení značeno zespodu: nezřetelné vtlačené jméno Aich? Výška 8 cm