vyvolávací cena: 600 CZK

28. Dózička se šlechticem

Čechy 1850-1890 bílý, malovaný, zlacený porcelán období a styl biedermeier víčko s motivem sedícího mladého muže v barevném rokokovém oblečení značeno zespodu: nezřetelné vtlačené jméno Aich? Výška 8 cm