#44

Šálek s malovanou miniaturou baletky Amalie Ferraris - Slavkov

#44

Porcelain
120 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Československo, Slavkov, konec minulého století bílý, malovaný, zlacený porcelán v empírovém stylu malovaná miniatura slavné italské baletky Amalie Ferraris (1828-1904) z baletu Les Elfes miniatura orámovaná zlatou kartuší na modrém fondu, zlacený stáčený úchyt, zlaté pásy, linky, ornament značeno zespodu: ručně černě psané - Amalia Ferraris, Les Elfes, Haas & Czjzek, hand Painted, písmeno S a koruna, monogram malíře L.K. zakázková ruční práce, porcelánka Slavkov výška šálku 10,5 cm průměr podšálku 16 cm