Československo, Slavkov, konec minulého století bílý, malovaný, zlacený porcelán v empírovém stylu malovaná miniatura slavné chorvatskoitalské baletky Carlotty Grisi (1819-1899) z baletu Giselle miniatura orámovaná zlatou kartuší na zeleném fondu, zlacený stáčený úchyt, zlaté pásy, linky, ornament značeno zespodu: ručně černě psané - Carlotta Grissi, Giselle, Haas & Czjzek, hand Painted, písmeno S a koruna, monogram malíře L.K. zakázková ruční práce, porcelánka Slavkov výška šálku 10,5 cm průměr podšálku 16 cm