prodáno za: 5 500 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

47. Velká soška Pierota - Pirkenhammer umělecké oddělení

Československo, Březová 1918-1940 bílý, malovaný, zlacený porcelán figura uklánějícího se pierota s nataženou rukou a otevřenou dlaní pierot v modrobílých šatech, s límcem kolem krku, červeným pláštěm a střevíci černý oválný podstavec značeno zespodu: zeleně Pirkenhammer, Czechoslovakia, Kunst-Abteilung výška 24,5 cm šířka 20 cm

*****9 5 500 CZK 08. 12. 2021 18:23:01