vyvolávací cena: 500 CZK

61. Dekorativní talíř s nápisem - Milostné zvířátko uděláme z Vás, Merklín

Československo, Merklín 1918-1925 bílý, barevný a zlacený porcelán závěsný talíř s barevným tištěným figurálním námětem s motivem poutě či cirkusu ve zlatém orámování a černým nápisem na stuze: Milostné zvířátko uděláme z Vás značeno zespodu: zeleně čtyřlístek, písmena MP, Tschech.-Slov., jméno prodejce - Hájek, Porculan Sklo Vinohrady Merklín (Merkelsgrün) průměr 23 cm