#65

Prsten z bílého zlata s briliantem 0,50 ct, velikost prstenu 55-56

#65

Jewelery
258 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Evropa - minulé století bílé zlato o ryzosti Au 585/1000 celková hmotnost 2,55 gr hlava prstenu s bočními vzpěrami, listem a prstenci na čelní straně vsazený diamant starého briliantového brusu o hmotnosti cca 0,50 ct, barva G, čistota P1 boleta puncovního úřadu nově puncováno, hlava labutě, číslo 4, český punc