prodáno za: 8 000 CZK
vyvolávací cena: 5 500 CZK

71. Zlatý starožitný náramek s dubnickým opálem - vnitřní průměr 5,5 cm

Střední Evropa 1868-1890 zlato o celkové hmotnosti 8,70 gr značeno pražským rakousko-uherským puncem pro cizí zboží (velká písmena A. V., splétaná, znaménko puncovního úřadu - písmeno C.) ve stylu biedermeieru zdobeno jemným gravírovaným a reliéfním ornementem, granulací na čelní straně ve čtverci vsazený dubnický opál uzávěr s pojistným řetízkem v dolní části mírně poškozený

*****2 8 000 CZK 08. 12. 2021 18:31:40