#71

Zlatý starožitný náramek s dubnickým opálem - vnitřní průměr 5,5 cm

#71

Jewelery
446 zobrazení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
8. 12. 2021 19:00

Střední Evropa 1868-1890 zlato o celkové hmotnosti 8,70 gr značeno pražským rakousko-uherským puncem pro cizí zboží (velká písmena A. V., splétaná, znaménko puncovního úřadu - písmeno C.) ve stylu biedermeieru zdobeno jemným gravírovaným a reliéfním ornementem, granulací na čelní straně ve čtverci vsazený dubnický opál uzávěr s pojistným řetízkem v dolní části mírně poškozený