#73

Prstýnek ze žlutého zlata a syntetickým rubínem - velikost prstenu 54-55

#73

Jewelery
277 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
8. 12. 2021 19:00

Československo 1929-1949 žluté a růžové zlato o ryzosti Au 585/1000 celková hmotnost 2,95 gr v neobarokním stylu První republiky boční žebrové vzpěry z růžového zlata čtvercová hlava prstenu s vloženým broušeným syntetickým rubínem spodní okraj rámečku obloukovitě tvarovaný značeno československým puncem - lvíček a číslo 4