vyvolávací cena: 48 500 CZK

78. Luxusní stříbrné příbory, 51 kusů - Robbe & Berking, vzor Classic-Faden

Německo, Flensburg - 21. století padesát jedna kusů masivního sterlingového stříbra o ryzosti Ag 925/1000 celková hmotnost 3.144,80 gr kompletní příbory pro 6 osob + jeden příbor ke každému typu navíc obsahující: 7 x velká lžíce, 7 x velký nůž, 7 x velká vidlička, 7 x předkrmový nůž, 7 x předkrmová vidlička, 7 x desertní vidlička, 7 x čajová lžička, 1 x servírovací vidlice, 1 x servírovací lžíce značeno: R & B značka výrobce, německý punc (koruna a půlměsíc), rakouský punc pro cizí zboží (křídlo, písmeno W a číslo 1), nový český punc (kamzík a číslo 2) Robbe & Berking Silbermanufaktur, Flensburg, Německo, založeno roku 1874