vyvolávací cena: 13 000 CZK

83. Stříbrné příbory pro 6 osob - Vídeň

Vídeň 1894-1899 leštěné stříbro, bílý kov - ocel ryzost Ag 800/1000 celková hmotnost 1.058,8 gr kulaté čepele nožů z oceli, vidličky z masivního stříbra stříbrné rukojeti nožů profilovaného tvaru s horními prstenci značeno vídeňským rakousko-uherským puncem (hlava Diany, číslo 3, písmeno A) mistrovskou značkou: Hermann Sturm (činný 1894-1910) celostříbrné vidličky značené vídeňským rakousko-uherským puncem, mistrovskou značkou: Georg Kämpf (činný 1867-1899) Hermann Sturm a Georg Kämpf, Vídeň 1894-1899, v dolní části gravírovaný monogram originální kazeta 37 x 29 cm délka nožů 26 cm, délka vidliček 23 cm