konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
231
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 16 000 CZK

1. Ptáček Jiří (*1977) - Pobřeží

2020, 90x90cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno. Dílo bylo prezentováno v seriálu Kukačky.