konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
121
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 17 000 CZK

10. Blabolilová Marie (*1948) - Smutná květina

2020, 61x47cm, akryl na linoleu a desce, signováno zezadu, nerámováno