konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
87
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 28 000 CZK

11. Mazancová Markéta (*1970) - Ptáci

2020, 110x100cm, olej na plátně, zlaceno, signováno PD, nerámováno