konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
151
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 10 400 CZK

12. Honzírková Kristína (*1991) - Sopečný incident

2020, 90x70cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno