#12

Honzírková Kristína (*1991) - Sopečný incident

#12

480 zobrazení
10 400 Kč
GALERIE KONTRAST s.r.o.
GALERIE KONTRAST s.r.o.
2. 5. 2021 18:00

2020, 90x70cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno