konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
89
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 19 000 CZK

14. Ďurček Roman (*1990) - Skicovanie

2020, 60x65cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno