konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
217
8
aktuální cena: 13 000 CZK
vyvolávací cena: 13 000 CZK

16. Jakub Tomáš (*1982) - Ptáčník

2020, 60x50cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno