konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
100
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 8 300 CZK

17. Mravec Dušan (*1980) - Bez názvu

2021, 28,5x41cm, olej na papíře, signováno zezadu, volný list