konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
91
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 10 000 CZK

18. Klimeš Svatopluk (*1944) - Hurá, hurá

2019, 50x40cm, komb.technika na desce, signováno zezadu, nerámováno