konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
83
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 17 000 CZK

3. David Dalibor (*1972) - Dvorek se studnou

2018, 60x90cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno