#4

Horvátová Lucia (*1991) - Bez názvu

#4

414 zobrazení
10 000 Kč
GALERIE KONTRAST s.r.o.
GALERIE KONTRAST s.r.o.
2. 5. 2021 18:00

2018, 60x40cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno