konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
103
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 10 000 CZK

4. Horvátová Lucia (*1991) - Bez názvu

2018, 60x40cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno