konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
138
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 8 500 CZK

5. Jarotta Marek (*1988) - K východu

2017, 50x50cm, komb.technika na plátně, signováno zezadu, nerámováno