konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
101
4
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 32 500 CZK

6. Hložník Ferdinand (1921 - 2006) - Pole pod kopcom

1980, 48x68cm, tempera na papíře, signováno PD, nerámováno