konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
93
4
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 55 000 CZK

7. Hábl René (*1968) - Náměsíčný II

2002, 74x59,5cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno