konec limitování 02. 05. 2021 17:00
datum aukce 02. 05. 2021 18:00
82
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 35 000 CZK

9. Zlamal Petr (*1949) - Šťavnaté léto

2020, 101x92cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno