technika | olej |
rozměr díla | 39 x 50 cm |
rám | 51 x 62 cm |
olej na plátně, portrét F.L. Riegera, nově rentoilováno na nové plátno, připsáno Václavu Brožíkovi, rozměr 50 x 39 cm, rámováno 51 x 62 cm, písemný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař, obraz i rám ve vynikajícím stavu