#156

Brožík Václav (1851-1901)

Brožík Václav (1851-1901)
Brožík Václav (1851-1901)
Brožík Václav (1851-1901)
Brožík Václav (1851-1901)
Brožík Václav (1851-1901)
#156

Brožík Václav (1851-1901)

984 zobrazení
26 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej
rozměr díla
39 x 50 cm
51 x 62 cm

olej na plátně, portrét F.L. Riegera, nově rentoilováno na nové plátno, připsáno Václavu Brožíkovi, rozměr 50 x 39 cm, rámováno 51 x 62 cm, písemný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař, obraz i rám ve vynikajícím stavu