#72

Imprese - Francie

Imprese - Francie
Imprese - Francie
Imprese - Francie
Imprese - Francie
Imprese - Francie
Imprese - Francie
#72

Imprese - Francie

1 limit
1187 zobrazení
36 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej, plátno
rozměr díla
35 x 50 cm
rámováno

Nezn. autor, FR.impresionista kolem r.1900, olej na plátně, Argenteuil, 35x50cm, rámováno 55x71cm