Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#72
2
Imprese - Francie
#72
2
Imprese - Francie
1 limit
1187 zobrazení
36 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
Aukční katalog
olej, plátno
rozměr díla
35 x 50 cm
rámováno
Nezn. autor, FR.impresionista kolem r.1900, olej na plátně, Argenteuil, 35x50cm, rámováno 55x71cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript