technika | olej |
rozměr díla | 26 x 34 cm |
signatura | signováno PD |
rám | rámováno |
Alpská krajina, olej na kartonu, sign PD iniciály AP, cca 1860, vystaveno na výstavě JUV, zezadu razítko z výstavy, 26x34, rám 41x49cm. Obraz i rám ve skvělém stavu. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.