#76

Piepenhagen August (1791-1868)

#76

1431 zobrazení
80 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej
rozměr díla
26 x 34 cm
signováno PD
rámováno

Alpská krajina, olej na kartonu, sign PD iniciály AP, cca 1860, vystaveno na výstavě JUV, zezadu razítko z výstavy, 26x34, rám 41x49cm. Obraz i rám ve skvělém stavu. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.