datum aukce 10. 12. 2017 13:30
43
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

66. Mladějovský Josef *1986

Tečka, čárka, 2011 - akryl, plátno, 120 × 150 cm, sign. PD Mladějovský 2011

Sál 50 000 CZK 10. 12. 2017 14:05:12