datum aukce 14. 10. 2018 13:30
376
prodáno za: 20 000 CZK
vyvolávací cena: 17 000 CZK

15. Kolář Jiří 1914–2002

Vzpomínka na Karla Havlíčka, 1968 - koláž, karton, plexibox, 30 × 21,5 cm, sign. PD JK 68, na rubu J. Kolář 92

Poznámka Provenience: Ze sbírky přítele Jiřího Koláře.

*****5 20 000 CZK 14. 10. 2018 13:42:22
Sál 19 500 CZK 14. 10. 2018 13:42:22
*****5 19 000 CZK 14. 10. 2018 13:42:13
Sál 18 500 CZK 14. 10. 2018 13:42:13
*****5 18 000 CZK 14. 10. 2018 13:42:12
Sál 17 500 CZK 14. 10. 2018 13:42:12
*****5 17 000 CZK 14. 10. 2018 13:42:03