datum aukce 14. 04. 2019 13:30
139
vyvolávací cena: 380 000 CZK

34. Kolářová Běla 1923–2010

Co chvíli se opakuje týden, 1979 - koláž, líčidla, papír, 65 × 50 cm, sign. PD B. K. 79, na rubu štítek s popisem díla

informace Provenience: Majitel získal z ateliéru autorky. Lit.: srov. Katalog k výstavě Běla Kolářová 2008, Museum Kampa, Praha 2008, s. 119. Běla Kolářová, Národní galerie v Praze, 2006, s. 81. Odhadní cena 450 000–540 000 Kč.
kategorie výtvarné umění a plakáty