datum aukce 14. 04. 2019 13:30
164
vyvolávací cena: 180 000 CZK

83. Kupka František 1871–1957

Lidová slavnost v Neuilly, 1903–1906 - tužka, papír, pasparta, rám, sklo, 15,1 × 13 cm, sign. PD tužkou Kupka, LD přípis Fete de Neuilly, inv. č. W2174, K5020

informace Provenience: Jindřich Waldes W2174, NG v Praze 1940 K5020 (konfi skace), Jiří Waldes 1996 (restituce). Vystaveno: Kolín nad Rýnem, Mnichov, Vídeň, Amsterdam, Praha, 1967–1968, č. 195. Lit.: Kupka-Waldes: The Artist and His Collector. Praha 1999, s. 403, obr. 235. Odhadní cena 250 000–350 000 Kč.
kategorie výtvarné umění a plakáty