datum aukce 06. 10. 2019 13:30
41
prodáno za: 15 000 CZK
vyvolávací cena: 6 000 CZK

168. Špála Václav 1885–1946

Zátiší s hruškami a jablky, 1942 litografie, papír, pasparta, rám, sklo, sign. PD V. Špála 42

Sál 15 000 CZK 06. 10. 2019 14:46:34
Sál 14 000 CZK 06. 10. 2019 14:46:33
Sál 13 000 CZK 06. 10. 2019 14:46:31
Sál 12 000 CZK 06. 10. 2019 14:46:30
Sál 11 000 CZK 06. 10. 2019 14:46:15
Sál 10 000 CZK 06. 10. 2019 14:46:14
Sál 9 500 CZK 06. 10. 2019 14:46:06
Sál 9 000 CZK 06. 10. 2019 14:46:05
Sál 8 500 CZK 06. 10. 2019 14:46:04
Sál 8 000 CZK 06. 10. 2019 14:46:01
Sál 7 500 CZK 06. 10. 2019 14:45:55
Sál 7 000 CZK 06. 10. 2019 14:45:54
Sál 6 500 CZK 06. 10. 2019 14:45:54
Sál 6 000 CZK 06. 10. 2019 14:45:52