datum aukce 15. 03. 2020 13:30
434
prodáno za: 90 000 CZK
vyvolávací cena: 70 000 CZK

181. Hlinomaz Josef (1914–1978)

Milenci a zátiší, 1964 - olej, lepenka, rám

Poznámka CZ 39 × 49 cm, sign. PD Hlinomaz, na rubu štítek s přípisem, Přiložen znalecký posudek PhDr. Elišky Lyskové.

Sál 90 000 CZK 15. 03. 2020 15:10:26
Sál 85 000 CZK 15. 03. 2020 15:10:23
Sál 80 000 CZK 15. 03. 2020 15:10:10
*****7 75 000 CZK 15. 03. 2020 15:10:02
*****9 70 000 CZK 15. 03. 2020 15:09:54