datum aukce 15. 03. 2020 13:30
182
vyvolávací cena: 12 000 CZK

182. Petrovan Bedřich (1908–1986)

Ponurý den - olej, plátno, autorská lišta

Poznámka CZ 42 × 67 cm, sign. LN na rámu "POCHMURNÝ DEN" OLEJ B. PETROVAN MAL. BRNO ("POHLED NA PRÁV. FAKULTU V BRNĚ – VEVEŘÍ UL."), ,