datum aukce 15. 03. 2020 13:30
168
vyvolávací cena: 6 000 CZK

183. Petrovan Bedřich (1908–1986)

Bez názvu - olej, plátno, rám, sklo

Poznámka CZ 31 × 47 cm, sign. PD Petrovan