datum aukce 15. 03. 2020 13:30
207
vyvolávací cena: 70 000 CZK

77. Valenta Jiří (1936–1991)

Bez názvu, 1968 - olej, deska, rám

Poznámka CZ 72 × 25 cm, sign. na rubu JIŘÍ VALENTA 68