datum aukce 15. 03. 2020 13:30
239
vyvolávací cena: 5 000 CZK

80. Hovadík Jaroslav (1935–2011)

Bez názvu, 60. léta 20. stol. - strukturální grafika, papír

Poznámka CZ 21,5 × 16 cm, sign. PD J. Hovadík, Provenience: Ze sbírky významného českého teoretika.