datum aukce 18. 10. 2020 13:30
65
vyvolávací cena: 90 000 CZK

18. Bělocvětov Andrej 1923–1997

Kompozice, 1970–1971|laky, olej, deska, rám, 69 × 109 cm, sign. LD Bělocvětov 70, na rubu A. Bělocvětov 70–71 olej, laky